Aleksander Peterko

szkoleniowiec
zapraszam

Opinie

Przygotowując te stronę poprosiłem przyjaciół i znajomych o referencje mojej osoby.  Kilka z nich opublikowałem poniżej. Jeśli macie ochotę również coś napisać o dotychczasowych odczuciach ze współpracy ze mną proszę przesłać informacje na maila lub pozostawić komentarz na stronie.  Z góry dziękuję za szczerość i pomoc 🙂

Elżbieta

Olka Peterko spotkałam po raz pierwszy w 2009 roku. Prowadził szkolenie w firmie, z którą i ja współpracowałam. Szkolenie było profesjonalne, pełne zaangażowania. Jeśli ktoś nie był do końca przekonany do firmy czy produktu po tym szkoleniu nie miał żadnych wątpliwości.
Olka ponownie spotkałam pod koniec roku 2010. Prowadził szkolenie na temat MLM-u, rozwoju osobistego i możliwości zmiany lub poprawy swojej sytuacji finansowej.
Przez cały okres naszej współpracy, która trwa do chwili obecnej zadziwia mnie swoją pasją, wolą działania, ciągle poszerzaną wiedzą oraz chęcią pomocy nie tylko tym, którzy z nim bezpośrednio współpracują.
Jego webinary, organizowane szkolenia wnoszą ciągle coś nowego co możemy wykorzystać nie tylko zawodowo ale i w życiu prywatnym.

Elżbieta Tkocz

Agnieszka

Z Olkiem swego czasu współpracowaliśmy bardzo owocnie. Jest nieprzeciętnie pracowity, słowny i ambitny. Do tego bardzo skromny. Ma w sobie naturalny dar przemawiania do publiczności w sposób bardzo dowcipny i motywujący do działania. Jest wiele osób, którym pomógł i pomaga nadal w biznesie i kiedy tylko podejmie jakieś zobowiązanie – na 100% zrobi to. Należy do nielicznego grona osób, którym na prawdę można zaufać. Współpraca z nim to zaszczyt.

Agnieszka Sztafińska

Bartosz

wersja krótka

wszystkim rekomenduję współpracę z Olkiem – ma fajną żonę, miłe dzieci i psa. :-)) Pozdro
Bartek

wersja długa

Jeden z najbogatszych Polaków, Leszek Czarnecki, powiedział:

„Aby być dobrym  przedsiębiorcą, musisz zostać dobrym sprzedawcą”.

Niestety każdego dnia tysiące ludzi odczytują powyższe zdanie pobieżnie i chcą iść na skróty – ucząc się jedynie technik i trików. Dlatego wiele osób boi się sprzedaży, kojarząc ją z manipulacją i nagabywaniem. Tak dzieje się od półwiecza. Wcześniej przez 200 lat starano się kształtować swój charakter, być właściwym człowiekiem. A potem ludzie sami przychodzili kupować.

Czas na powrót: liczą się Wartości i Charakter. Sukces – również finansowy – jest tego następstwem. Praca nad sobą, tworzenie hartu ducha to cechy lidera. Czy wiedziałeś, że liderem takim jest Aleksander Peterko?

Aleksander od lat pasjonuje się nowoczesnymi technologiami oraz sposobami komunikacji XXI wieku. Wszystko to, by wyjść naprzeciw nowym wyzwaniom. Jeśli chcesz, by Twoja droga była łatwiejsza, możesz dołączyć do Niego.

Kolejnym wyróżnikiem Aleksandra Peterko jest wizja.
Nie jakieś tam małe wyobrażenie, lecz Ogromna Wizja Bogatej Przyszłości, która zaczyna się już dziś.
Templariusz.
Fighter Karate Kyokushin
Architekt Finansowego Dobrobytu.
Oddany Ojciec.
Kochający Mąż.
Trener z Pasją.
Wizjoner Jutra.
Przyjaciel.
Przedsiębiorca Przyciągający Sukcesy.

Szczerze rekomenduję Aleksandra.
Współpraca z Aleksandrem Peterko to strzał w dziesiątkę.

Bartosz Besser
Przedsiębiorca, Doradca Biznesowy i Finansowy, Dyrektor Prywatnego Szpitala

Piotr
Pana Olka poznałem przy okazji szkoleń i prezentacji Noricum pod koniec 2011 roku.
Miałem wcześniej okazję do wysłuchania i obejrzenia  rozmaitych szkoleń .
Sam również takowe poprowadzić potrafię i prowadzę.
I muszę przyznać, że mimo tylu doświadczeń, kiedy usłyszałem Pana Olka „w akcji”, zrobiło to na mnie wrażenie.
Dynamika przekazu, autentyczność, zauważalna pasja i fascynacja przekazywanym tematem, logiczne wywody i przykłady wzięte z życia spowodowały, że 
postanowiłem bliżej przyjrzeć się tematowi prezentowanemu przez Pana Olka.
W ten sposób nawiązałem współpracę z firmą.
Właśnie ze względu między innymi na osobę szkoleniowca, dostrzegam przewagę oferty mojej firmy nad konkurencją.
Odsyłam potencjalnych współpracowników na prezentacje Pana Olka i wiem, że jeżeli są z nią zgodni i nie narzekają, to będzie nam po drodze we współpracy i wiem, ze są to osoby godne rozważenia propozycji współpracy.
Prezenter i szkoleniowiec jest najczęściej pierwszą osobą, z jaką styka się potencjalny współpracownik, wizytówką.
I ja tą wizytówką posługuję się bez żadnego wstydu i oporów.
Polecam.
Krzysztof
Olek to super lider, ,cokolwiek robi –  robi to całym sobą w pełnym tego słowa znaczeniu ,żyje  tematem,oddycha i z pozytywnym zakręceniem o nim opowiada na lewo i na prawo – gdzie się da,a jak opowiada ,życzę  Ci byś miał szansę go posłuchać,przy okazji niech opowie kilka dowcipów 🙂 Krótko mówiąc ,Olek to bardzo dobry opiekun biznesowy,warto z nim podjąć współpracę,lubi pomagać ale i wymagać.Polecam tego gościa.
Krzysztof Kot
Kamil
Aleksander Peterko to profesjonalista w swoim fachu. Niezmordowany mówca, trener i lider biznesu mlm. Od ponad roku 3 razy w tygodniu prowadzi prezentacje online, za każdym razem trochę inaczej, za każdym razem z tą samą pasją i zaangażowaniem.
Nie znam wielu ludzi z takim zacięciem i parciem na osiągnięcie wyznaczonego sobie celu.
Kamil W.

Tomek

„Profesjonalizm, kreatywność, ambicje w niepogodę – Olek współpraca z Tobą to 8 cud świata. „

Tomasz Arkadiusz Horoszczak

Podziel się na:
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay
 • Blip
 • Blogger.com
 • Forumowisko
 • Gadu-Gadu Live
 • Grono.net
 • MySpace
 • Mój biznes
 • PDF
 • Poleć
 • RSS
 • Ulubione
 • Wykop
 • Drukuj
 • LinkedIn
 • Twitter

One thought on “Opinie

 1. Aleksandera Peterko znam jeszcze z ubiegłego wieku, gdy wspólnie pracowaliśmy w biznesie tradycyjnym, w branży farmaceutycznej. Dzięki dużej kreatywności, umiejętnościom organizacyjnym oraz wiedzy i doświadczeniu Olek z dużym powodzeniem pełnił powierzone funkcje, w tym managerskie. Wszyscy go lubili i podziwiali i oczywiście płakali, gdy odszedł do tzw. mlmu. Przez chwilę miałam kontakt z tą gałęzią biznesu i wiem, że i tu również, z dużym zapałem oraz charyzmą Olek zaangażował się w działalność firmy oraz pełną identyfikację z firmą i jej celami. Posiadane zdolności interpersonalne sprawiają, że jest doskonałą wizytówką każdej firmy, z którą się wiąże, zarówno w kontaktach z pracownikami, zarządem oraz partnerami firmy. Jest godny zaufania w sprawach małych i wielkich. Przy okazji oddany Polsce, Rodzinie, Przyjaciołom. Gdybym mogła – zatrudniłabym go od razu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.